Kurumsal Site Tasarımı

Kurumsal Site Tasarımı

Kurumsal site tasarımı web siteniz için son derece önemlidir. Site tasarımının kalitesinin üst düzeyde olması gerekir. Bu sebepten dolayı da kurumsal site tasarımı yaptırmak istiyorsanız mutlaka tercih edeceğiniz firmanın profesyonel olmasına özen göstermelisiniz. Çünkü kurumsal site tasarımı hedef kitleye doğrudan hitap etmelidir. Dijital kimliğiniz kapsamında eğer bir hata yapılır ise bu durumda prestijiniz ve aynı zamanda saygınlığınız olumsuz bir şekilde etkilenir. Kurumsal site tasarımında kurumun faaliyetleri, ürünleri, hizmetleri, vizyonu, logosu, kimliği renkleri çok iyi bir şekilde dizayn edilmesi gerekir.

Kurumsal Site Tasarımı
Kurumsal Site Tasarımı

Kurumsal Site Tasarımı Nasıl Olmalıdır

Kurumsal site tasarımında işleyiş ve bunun yanı sıra sadelik en önemli etkenlerden bir tanesidir.  Peki, kurumsal site tasarımı nasıl olmalıdır. Genel olarak site tasarımında gri ve beyaz renkler tercih edilir. Tasarımın mutlaka profesyonel düzeyde hizmet veren bir firma tarafından yapılması da önemlidir.  Kurumsal site tasarımı özenli bir şekilde yapılması gerekir. Gerekli özeni göstermeyen kurumlar ziyaretçiler tarafından iyi bir şekilde karşılanmaz ve ziyaretçiler site hakkında olumsuz düşünür. 
Kurumsal site nasıl yapılır
Kurumsal Site Yazılımları

Kurumsalsite tasarımı bir firmanın itibarının belirlemesine yardımcı olur. Hizmet ve aynı zamanda ürün satışını gerçekleştiren firmalar mutlaka bu tasarımı uzman olan bir kişiye yaptırmalıdır. Firmanın logosunun ilgi çekici ve aynı zamanda akılda kalıcı olması gerekir. Çünkü logo her zaman şirketin nasıl bir şirket olduğunun göstergesidir. Kurumsal site tasarımında sadelik önem taşır. Çünkü siteyi ziyaret eden ziyaretçiler  siteye giriş sağlıklarında sitenin anlaşılabilir olmasını isterler. Aksi halde ziyaretçiler kısa bir süre içerisinde yorulabilir ve siteden çıkmak isteyebilir. Ana sayfada mutlaka kampanyalar, duyurular ve aynı zamanda şirketinizin tanıtımı gibi menüler bulunmalıdır. Başlığı olmayan içerikler asla sayfada bulunmamalıdır. Ziyaretçi siteye giriş sağladığında aradığı bilgiyi kısa zaman içerisinde ulaşım sağlamalıdır. Firmanın iletişim bilgisi mutlaka sayfanın alt bölgesinde yer almalıdır. 
kurumsal site tasarımının önemi
Kurumsal Site Çerçevesi

Bunun yanı sıra sitenize giriş sağlanamadığında sayfanın hızlı bir şekilde açılması ziyaretçiler tarafından önemlidir. Sitede bulunan anahtar kelimeleri ise dikkat edilmelidir. Anahtar kelimeler ziyaretçilerin aradığı kelimeler olmalıdır. Hatasız bir site tasarımı web sitesinin yüksek düzeylere çıkmasına yardımcı olur.

Bizimle İletişime Geçiniz

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Adres: Merkezefendi Mahallesi, Tercüman Sitesi,  A-3 Blok, Daire:8, 34010 Zeytinburnu/İstanbul

Tel: 0532 069 92 44

Email: info@teknomina.com

TeknoMina Bilişim TeknoMina Bilişim

7 Yorumlar

 1. hocam kurumsal bir firmaya danışmanlık veriyoruz. sizi oraya yönlendirelim isterseniz.
  linkini veriyorum.
  https://teknomina.com/

  YanıtlaSil
 2. Teşekkür ederim hocam. iletişime geçiyorum.

  YanıtlaSil
 3. büyük bir keyifle size yardımcı olacağız by hukuk hizmetleri.

  YanıtlaSil
 4. teknomina bilişim alanında uzman ekiplerle çalışıyor. ben de o firmayla iş yaptım ve memnun kaldım.

  YanıtlaSil
 5. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

  Adres: Merkezefendi Mahallesi, Tercüman Sitesi, A-3 Blok, Daire:8, 34010 Zeytinburnu/İstanbul

  Tel: 0532 069 92 44


  Email: info@teknomina.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. mevcut sitem var. SEO yaptırmak istiyorum. yardımcı olabilir misiniz

   Sil
Daha yeni Daha eski