İnternet Arıza - Telkotürk

İnternet Arıza İletişim

Temel ihtiyaçlarımız arasında neredeyse en üst sırada bulunan, teknoloji çağının olmazsa olmayacak olan elementlerinden internetin, arızalanması durumunda sayısız sorun ve sıkıntıyla karşılaşmaktayız. Günümüz şartlarında konuşmaktan, mesajlaşmaya, toplantı yapmaktan, alışveriş yapmaya gibi çeşitli alanlarda sıkça kullandığımız internetin olmaması durumunda kendimizi hiçbir şey yapamıyor olarak bulmamız kaçınılmaz bir son.

İnternet Arıza
İnternet Arıza

İnternet Arıza Numarası Kaç?

Müşteri memnuniyeti odaklı vizyonu ile kavram karışıklığına son vererek, sayısız telefon numarasıyla kullanıcılarını boğmadan tek numaradan direk iletişime geçerek arıza kaydınızı açtırmanız mümkün. Sahasında kalite ve başarısını ispatlamış deneyimli ve donanımlı teknik destek ekibiyle her çeşit internet sorununu sorunsuz bir şekilde yok etmek için çıktığımız yolda müşterilerimize hizmet sunmaktan onur duymaktayız. Yedi gün yirmi dört saat aktif olarak 0 800 216 00 07 numarasından Telkotürk’ e ulaşabilirsiniz.
İnternet Arıza Numarası Kaç?
İnternet Arıza Numarası Kaç?

İnternet Arızası Olduğunda Ne yapmalıyım?

Arızanın sebebi bazen donanımsal faktörlerden kaynaklanabilmektedir. Durum tespiti ve sorunun çözülebilmesi için öncelikle kendi başınıza yapabileceğiniz birkaç kontrol gerekmektedir. Bu kontroller sorunun net olarak tespit edilebilmesi için gerekli adımları kapsamaktadır. Sırasıyla modeminizin açık olduğundan emin olun, modeme gelen elektrik bağlantısında herhangi bir temassızlık mevcutsa bu durumu düzeltmeye çalışın. Modeminizin fişini çekip kapatın, birkaç dakika bekledikten sonra fişi tekrar takın. Bağlantınız bu işlemlere rağmen gerçekleşmediyse Telkotürk’ ün müşteri hizmetlerini arayarak arıza bildiriminde bulunmanız gerekmektedir.
İnternet Arızası Olduğunda Ne yapmalıyım?

İnternet Arızası Olduğunda Ne yapmalıyım?

Telkotürk İnternet Arıza Sorgulama

Yardım menüsü içerisinde bulunan arıza işlemleri sekmesinde, ilgili alanlar doldurularak, yapılan başvuru hakkında detaylı bilgilendirmeye sahip olmak mümkün. Pratik bir şekilde kesintinin çözümlenmesi için aşılan mesafeyi adım adım takip edebilirsiniz.
Telkotürk İnternet Arıza Sorgulama

Telkotürk İnternet Arıza Sorgulama

Konunun devamını okumak için Telkotürk web sitesindeki https://www.telkoturk.net/internet-ariza/ linkine tıklayınız.

Hizmet kesintisi yaşadığınız durumlarda Telkotürk’ le irtibata geçebilirsiniz.

Adres:

Şerifali Mah. Turgut Özal Bulv. Quant Plaza No:154/15 Ümraniye/İSTANBUL

Telefon:

0216 295 0 295

İnternet Arıza

TeknoMina Bilişim

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski