Ph Nötr Demir Tozu Temizleyici

Araçlarımıza kullanım, diğer araçlar ve çevresel etkiler sebebiyle demir tozu, balata tozu ve endüstriyel toz yapışır. Demir tozu, balata tozu ve endüstriyel tozlar düzenli ya da detaylı yıkama ile yüzeyden alınamazlar. Yüzeyde ve özellikle boya katına yapışan bu demir tozları matlaşmaya ve boyanın zarar görmesine sebep olurlar.
Ph Nötr Demir Tozu Temizleyici
Ph Nötr Demir Tozu Temizleyici
Yoğun bir endüstriyel bölgede bulunmuyorsanız veya sürekli yoğun trafikte aracınızı kullanmıyorsanız yılda 2 kere demir tozu temizliğini yapmanız boyanızın daha parlak, daha canlı ve iyi durumda kalması için yeterlidir.
Yılda 2 veya kullanım şeklinize uygun sıklıkta yapılacak düzenli demir tozu, balata tozu ve endüstriyel toz temizliği için dkcehmie markalı ürünlerimizden Ferroff, Ph nötr demir tozu temizleyici yeterlidir. Dkcehmie-Pw ile ön yıkaması tavsiye edildiği şekilde yapılmış, durulanmış ve fazla suyu akmış nemli olan yüzeye Ferroff sprey başlıkları ile uygulanmalıdır. Demir tozunun yoğunluğuna göre 3-5 dakika beklenmeli sonrasında basınçlı su ile yüzey durulanmalıdır. Ferroff cam, plastik, folyo kaplı araçlar, seramik uygulaması yapılmış paneller, boyalı ve krom yüzeylerde uygulanabilir. Ferroff; demir tozu ile birlikte yüzeydeki kirin, trafik filminin, reçine kalıntılarının büyük bir kısmının da çözülmesine yardımcı olur.
Boya düzeltme, pasta uygulamaları öncesinde demir tozu olmazsa olmaz bir uygulamadır. Yüzeye yapışan demir tozu ve endüstriyel tozu kil uygulaması ile alacağını düşünen uygulamacılar olsa da bu mantıklı ve gerçekçi bir yöntem değildir. Ferroff etkin, hızlı ve kolay bir şekilde temizliği yaparken kil uygulamasını kolaylaştırır, zaman kazandırır, yüzeyi daha verimli ve etkili bir şekilde hazırlamanıza yardımcı olur. Sonrasında dkchemie Easy Clay yardımıyla yapılacak olan kil uygulaması çok daha kısa sürede, kolay ve kile zarar vermeden tamamlanır.
Demir tozları temizlenmeden polisaj işlemi yapılmış olan araçlarda yoğun biçimde nokta şeklinde vernik delikleri ve açılmalar görülür, boya çok daha çabuk solar ve yıpranır. Otomobillerinizi ürünlerimizi kullanan gerçek profesyonellere emanet etmenizi önemle tavsiye ederiz. Tüm sorularını için bizlere 0212 863 3343 numaralı telefondan veya 0541 355 6018 numaralı WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz.
Deri Klinik üzerinde düşünülmüş, gerçek profesyoneller tarafından onaylanmış dkcehmie ürün grubu ile büyümeye devam ediyor.

Shop Deri Klinik

Temizlik ve bakım sektöründe deri restorasyonu başta olmak üzere kaliteli hizmet sunan Shop Deri Klinik firması 2011 senesinden beri hizmet vermektedir. Yurt içinde ve yurt dışında iş ortakları vardır.

Kullanıcılar, profesyoneller ve iş ortakları ile çalışan firma pandemi sürecini de başarıyla atlatmıştır. Shop Deri Klinik internet sitesini ziyaret ederek ihtiyacınız olan ürünü uygun fiyat seçenekleri ile hızlı bir şekilde online olarak sipariş edebilirsiniz.
İnternet sitesinde ürün satışı haricinde her ürüne dair detaylı bilgiler de mevcuttur. Profesyonel ve eğitimli kadrosu ile müşterilerin her ihtiyacını karşılamak için her zaman yanınızda olurlar. PH Nötr Demir Tozu Temizleyici firmanın en çok beğenilen ürünlerinden biridir.
Ürün kullanımı için tavsiye almak istediğinizde eğitimli kadro ile görüşebilir ve bütçenize uygun olan ürünü sipariş edebilirsiniz.

Shop Deri Klinik İletişim

Shop Deri Klinik web sitesinden her ürünü inceleyerek online sipariş verebilirsiniz. Eğer çok daha detaylı görüşmek dilerseniz firma ile hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. PH Nötr Demir Tozu Temizleyici ve benzeri ürünler için nasıl bir ürün istediğinizi söylemeniz yeterli olur.
İnternet sitesindeki her ürünü inceleyebilir ve eğer orada olmayan ürünleri de merak ediyorsanız satış danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.
0541 355 60 18
0(212) 863 33 43 
Adnan Kahveci Mahallesi,
Büyükdere Caddesi, No:25,
Dükkan:23, 34528
Beylikdüzü/İstanbul

Yazının tamamını okumak için linke tıklayınız.

https://www.shopderiklinik.com/blog/icerik/ph-notr-demir-tozu-temizleyici

TeknoMina Bilişim

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski