Cilalı Hidrofobik Oto Şampuanı Tavsiye

Hiçbir Şeye Zaman Bulamıyoruz!

Otomobillerimizi doğru profesyoneller tarafından doğru ürünlerle yıkatmak bile çoğu zaman zor oluyor veya bunun için yeterli zamanı yaratamıyoruz, doğru profesyonel uygulama noktalarına her zaman gidemiyoruz.
Cilalı Hidrofobik Oto Şampuanı Tavsiye
Cilalı Hidrofobik Oto Şampuanı Tavsiye
Doğru ürünler ve yöntemlerle yıkanan otomobil yüzeyleri daha geç kirlenir, kirler yüzeye daha zor yapışır, hidrofobik özelliği olan ürünlerle işleme alınmış otomobillerde yağmurda yol almak daha kolay ve güvenilir olur, camlarda kir ve yağmur suyu birikmez, sürüş güvenliği daha yüksek olur. Bu etkilerinden dolayı yapılan düzenli otomobil yıkamalarında cilalı hidrofobik oto şampuanları tercih edilmelidir.Otomobillerinizin düzenli yıkamaları için dkchemie CS-cilalı hidrofobik oto şampuanı yeterlidir. Foamlance ve çift kova yıkama sistemine uygun olarak üretilmiş olan CS için foamlance uygulamalarında tavsiye ettiğimiz seyreltme oranı 1:5tir.Uygun oranda seyreltilen CS cilalı oto şampuanı boya yüzeyi ile eldiven arasında köpükten kalın bir bariyer oluşturur ve temizlik sırasında boya yüzeyinin çizilmesine karşı koruyucu bir rol oynar.

Deri Klinik Firmasını Tanıyalım

Shop Deri Klinik 50 yılı aşkın üretim tecrübesinden güç alarak, hizmet veren sektörde hem yerli hem de yurt dışı iş ortaklarıyla çalışan lider firmalardan biridir. Cilalı hidrofobik oto şampuanı tavsiye ürünler için www.shopderiklinik.com adresinizi ziyaret etmeniz yeterlidir.
Sektörde yer edinmek ve ilerlemek istiyorsanız eğitimler hakkında bilgi alarak kendinizi geliştirebilir ve ekibe katılabilirsiniz. Ar-Ge ekibi alanında uzmandır ve üretim aşamasında birçok üstün başarılara imza atmıştır. Daha uzun koruma, uzun süre etki ve uygun fiyatlı kaliteli ürün sunumu konusunda çalışmalar devam etmektedir.

Shop Deri Klinik Ekibi

Shop Deri Klinik ekibi uzman kadrosu ile müşterilere ürün satışının yanında ürün hakkında en doğru ve detaylı bilgileri de sunar. Cilalı hidrofobik oto şampuanı tavsiye almak istediğinizde isteklerinizi dinleyen ve size en doğru ürünü sunan bir çalışan yardımcı olur.
Eğitim süreci üç gün sürmektedir. İnternet sitesine giriş yaptığınızda almak istediğiniz ürünlerin hemen yanında formül detayları ve gerekli bilgiler de yer almaktadır. Aracınız için en doğru ürünü seçmek sizin için kolay bir süreç olur.
Cilalı hidrofobik oto şampuanı tavsiye için daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, Shop Deri Klinik firmamızı ziyaret edebilir ya da bizi arayabilirsiniz.
0541 355 60 18
0(212) 863 33 43 
Adnan Kahveci Mahallesi,
Büyükdere Caddesi, No:25,
Dükkan:23, 34528
Beylikdüzü/İstanbul

Cilalı Hidrofobik Oto Şampuanı Tavsiye 

Yazının tamamını okumak için linke tıklayınız.

https://www.shopderiklinik.com/blog/icerik/cilali-hidrofobik-oto-sampuani-tavsiye

Mühendislik İnşaat

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski